*
Форма входа

Меню сайта
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS · Регистрация · Мой профиль · Выход · Мы вКонтакте ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Другие распивы » Архив распивов » Nuit et Confidences Annick Goutal (50 грн/мл НОВИНКА!)
Nuit et Confidences Annick Goutal
Bona Дата: Вторник, 13 Февраля 2018, 12:22 | Сообщение # 1
В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 3096
Город: Чернигов
Репутация: 5435
Статус: Offline
Annick Goutal Nuit et Confidences, edp



Nuit et Confidences від Annick Goutal - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні.
Nuit et Confidences був випущений в 2017.
Nuit et Confidences був створений парфумером Camille Goutal і Mathieu Nardin.
Верхні ноти: Бергамот і Чорний Перець;
ноти серця: Білі Квіти, Ладан і Боби Тонка;
ноти бази Ваніль і Білий Мускус.

Хочу вам представити новинку від Гуталь Nuit et Confidences.
Минулорічний аромат дому Tenue de Soiree серії Oiseaux de Nuit скорив і закохав мене в себе з першого подиху. Я дуже люблю саме такі відносини з ароматом, коли вперше почувши його, ти завмираєш і закохуєшся.
Тому поява другого аромату в цій лінійці була для мене очікуваною і жаданою.
Tenue de Soiree - витончений, елегантний, з тонким нальотом сексуальності фруктово-квітковий аромат на делікатній шипровій базі. Ну і на диво стійкість аромату просто відмінна (ага, я пишу це про Гуталь).
Звичайно ж флакон цієї спокуси було мною нєзамєдлітєльно придбано і отримуване задоволення з часом зовсім не зменшилось.

І от осінню 2017 світ побачив новий аромат Nuit et Confidences. Якщо флакон Tenue de Soiree виконано у фіолетових кольорах, то новинка вийшла у флаконі кольору індиго.

Як пишуть, Nuit et Confidences натхненна «бульбашками шампанського і блискучими вбраннями».
Ну що ж, мої оченята побачили цю прєлєсть через монітор ноута і тепер мій носик вже її вдихає.

"Ветер в Париже свежий, прохладный и влажный. Nuit et confidences на мне раскрылись невероятно нежно, перец с бергамотом больше на мне, как перечная мята. Сначала он какой-то мятный, мягкий, лёгкий и свежий. Со временем эти ноты слетают и очень деликатно усаживается миндалем в карамели. Ладан очень слабо ощущается, но все же на заднем плане тихо звучит, отсюда и "таинственность". Он очень деликатный, политкорректный, интимный и спокойный." (с)

Флакон на руках!
Запрошую!

В розпиві флакон на 100 мл

Оплата на карту Приватбанка
Пересилання НП, укрпоштою

Добавлено (13 Февраля 2018, 12:22)
---------------------------------------------
Ап


Відливанти ФІРМ.ПРОБНІКИ Флакони

Сообщение отредактировал Bona - Вторник, 13 Февраля 2018, 12:22
 
Форум » Другие распивы » Архив распивов » Nuit et Confidences Annick Goutal (50 грн/мл НОВИНКА!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


ПарФея © 2018
Погода в Украине