*
Форма входа

Меню сайта
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS · Регистрация · Мой профиль · Выход · Мы вКонтакте ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Основной » Парфюмерные ингредиенты » Огірок (Огірок)
Огірок
nursejackie Дата: Воскресенье, 11 Февраля 2018, 21:39 | Сообщение # 1
Парфюмерный маньяк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1263
Город: Львов
Репутация: 490
Статус: Offline
Пропоную поговорити про таку не дуже поширену в парфумерії і не всіма шановану ноту як огірок.

Запах огірка – бадьорий, освіжаючий, трав'янистий і легкий. Аромат сильний, леткий, миттю заповнює собою все приміщення. Парфуми з нотами огірка, зазвичай, належать до сімейства водяних. Аромати з нотами огірка ідеально підходять для спекотного літа, для розпеченого асфальту міста, де так бракує морської прохолоди, і для прогулянки набережною, щоби злитися з божественною прохолодою морських хвиль.
У людей середнього і старшого віку він асоціюється з огірковим лосьйоном радянських часів, який, як на мене, був не найгіршим представником не надто широкого тогочасного асортименту цього виду товарів.
У 80-90-і роки огірок став досить частим інгредієнтом, переважно у чоловічих свіжаках мас і мідл маркету та елітної парфумерії.
Сьогодні ж огірок можна нерідко зустріти і в нішевих ароматах.
Чи полюбляєте ноти огірка в парфумерії Ви?
 
Аркадия Дата: Воскресенье, 11 Февраля 2018, 21:54 | Сообщение # 2
Всемогущий админ (с)
Группа: Администраторы
Сообщений: 15210
Город: Севастополь
Репутация: 4987
Статус: Offline
Я вообще не любитель свежих ароматов, но помню явную огуречную ноту в двух ароматах:Calvin Klein Eternity Aqua for Women и Frеderic Mаlle En Passant, который несмотря на его прекрасную цветочно-сиреневую композицию так и не смогла плюбить

У меня все хорошо. Так мне и надо :)
 
nursejackie Дата: Воскресенье, 11 Февраля 2018, 21:57 | Сообщение # 3
Парфюмерный маньяк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1263
Город: Львов
Репутация: 490
Статус: Offline
Мені подобаються огіркові ноти в парфумах. Одна з найідеальніших для мене композицій - Aramis Always for Him Aramis 2006 р. (парфумер Ilias Ermenidis), просто-таки шедевр серед свіжаків - небанальний, інтелігентний, врівноважений, небесно-озоновий. Цілком підійде і жінкам.
Цікавий огірок - в Masaki Matsushima Mintea 2006 р. Він там добре відтіняється ялівцем.
Серед нішевих в першу чергу приходить на думку Jo Malone Earl Grey and Cucumber (парфумер Christine Nagel). Однак мені аромат несподобався. Банальний, без цікавинки, замилюється.
А от в Wall Street Bond No 9 2004 р. (парфумер David Apel) - чудовий огірочок, той нечастий випадок, коли він звучить не лише свіжо, а й з шиком, по-багатому:)
 
Tatianka Дата: Среда, 14 Февраля 2018, 11:45 | Сообщение # 4
В парфюмерном раю
Группа: Пользователи
Сообщений: 2178
Город: Chişinău
Репутация: 1107
Статус: Offline
Интересная тема. Надо бы прицельно послушать ноты огурца в парфюмах.
Мне огурцом пахнут некоторые ароматы, где его нет. Такие вот особенности восприятия. Причем мне это неприятно.
 
nursejackie Дата: Среда, 14 Февраля 2018, 23:08 | Сообщение # 5
Парфюмерный маньяк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1263
Город: Львов
Репутация: 490
Статус: Offline
А от ще Marc Jacobs Cucumber Splash 2016. Добре скомпонований цікавий аромат, однозначний унісекс. Далеко не банальний, з небідним букетом. Весняна огірково-кактусова свіжість – лише одна із ліній композиції. Одна з основних нот – липовий цвіт, який звучить дуже натурально, напрочуд гармонійно поєднується з огірком, доповнює його, не дає йому перейти в гастрономічну площину. Огірок, в свою чергу, не дає липі задушити вас солодкістю. Додатковим фоном йдуть легкі білі квіти, які добре вирівнюють композицію.Прекрасний варіант для весни і літа.
 
olenasnake Дата: Пятница, 07 Июня 2019, 12:34 | Сообщение # 6
Заглянул на минутку
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Репутация: 0
Статус: Offline
ароматний не синтетичний огірок в Earl Grey & Cucumber Jo Malone London
є у нас на Півдні такий прям парфумерний ароматний сорт огірків який дає ноту мускусу. Я коли вперше почула аромат того огірка (саме аромат, бо коли починаєш його їсти то в роті просто огірок і нічого особливого), то подумала що цікаво б було це запхати в парфумерний флакон smile а тут на тобі все вже зроблено
 
nursejackie Дата: Пятница, 07 Июня 2019, 16:20 | Сообщение # 7
Парфюмерный маньяк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1263
Город: Львов
Репутация: 490
Статус: Offline
Для мене на сьогоднішній день неперевершеним ароматом з огірком продовжує залишатися Aramis Always for Him. Заникала від чоловіка і ношу сама biggrin
 
Форум » Основной » Парфюмерные ингредиенты » Огірок (Огірок)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


ПарФея © 2020
Погода в Украине