*
Форма входа

Меню сайта
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS · Регистрация · Мой профиль · Выход · Мы вКонтакте ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: yuliko, Тиша  
Форум » Парфюмерные дома » Другие парфюмерные дома » Attar Davana Arte Profumi (100 грн, parfum)
Attar Davana Arte Profumi
Руслана Дата: Вторник, 14 Августа 2018, 21:47 | Сообщение # 1
Парфюмерный маньяк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1371
Город: Ровно
Репутация: 3354
Статус: Offline
Я постійно розриваюся між вінтажними ароматами і нішою і все ніяк не можу визначити золоту середину. Дуже радію, якщо сучасні композиції розкриваються складко і багатогранно, нагадуючи легендарні шедеври. Саме тому в фаворитах у мене аромат Roja Dove, саме тому зацікавилася композиціями Eris Parfums і Dusita.

Arte Profumi - італійська нішева компанія теж відноситься до моїх улюблених брендів і не перестає дивувати своїми ароматними історіями. У її новинку 2018 року Attar Davana я закохалася з першого погляду і втратила спокій з того часу. Щастя, яке відчуває кожен колекціонер, просто переповнює мене, бо цей яскраво-жовтий флакон з магічною рідиною вже стоїть на моїй поличці. І я, порушивши правило дати відстоятися після дороги аромату, вже в ньому. Як завжди, в таких випадках, не вистачає потужності, звучання дещо стримане, але насолоджуватися мінливістю терпко-гірко-шкіряно-вершково-квітковими відтінками ніщо не заважає.
В такому стані Attar Davana дуже нагадує вінтажні парфуми Jolie Madame Pierre Balmain, а анімалістична частина відправляє до Fetish Pour Homme Roja Dove.

Attar Davana Arte Profumi - яскраві, насичені, складні парфуми. Знайшла інформацію, що цей аромат є результатом зміненої, ускладненої та збагатшеної композиції Maschietta, яка продавалася лише в римському магазині компанії.

Жовто-лимонний колір флакону і коробки асоціюються з сонячно-жовтими квітами полину, які в індійській культурі ототожнюються з богом змін Шивою. Запах аттару може до невпізнання змінюватися на різній шкірі, як обіцяють у прес-релізі.

Сьогодні Attar Davana Arte Profumi на мені розкривається терпко-солодкувато-трав'янистим полином з вловимою гірчинкою і камфорністю. Димність, смолистість і навіть мшистість.

Маслянистість та помадно-гірко-шкіряний відтінок касторіуму. Солодко-терпка медовість. Запах деревини, сухої кори, вологої землі. За всією цією глибиною, об'ємом ховається одночасно ніжний і п'янкий вершковий голос туберози. В її ароматі і кремова ніжність, і апетитність пісочного печива, і та спокуслива манкість, від якої голова йде обертом.

Я просто задихаюся від щастя! Якщо ви любите харизматичні аромати, складні, баготогранні, мінливі, якщо вас не лякає анімалістичність в парфумерії, то обов'язково верніть увагу на Attar Davana Arte Profumi !

Ділюся до 50 мл із 100 мл без флакону.
Пробірки та Атоми до 10 мл в наявності.
Пересилаю Укрпоштою та Новою Поштою після передоплати.

Добавлено (07 Сентября 2018, 15:50)
---------------------------------------------
Інший ресурс - 2 мл

Прикрепления: 6301022.jpg(20.8 Kb) · 5592202.jpg(19.7 Kb)


Парфюмерные фантазии MaRS http://www.mars.rovno.ua

Сообщение отредактировал Руслана - Вторник, 14 Августа 2018, 21:49
 
Miracle Дата: Пятница, 07 Сентября 2018, 22:15 | Сообщение # 2
Знаток
Группа: Пользователи
Сообщений: 812
Город: Киев
Репутация: 3429
Статус: Offline
можно мне 2 мл
 
Руслана Дата: Воскресенье, 09 Сентября 2018, 10:00 | Сообщение # 3
Парфюмерный маньяк
Группа: Пользователи
Сообщений: 1371
Город: Ровно
Репутация: 3354
Статус: Offline
Miracle, з задоволенням! Пішла в особисті:)

Парфюмерные фантазии MaRS http://www.mars.rovno.ua
 
Форум » Парфюмерные дома » Другие парфюмерные дома » Attar Davana Arte Profumi (100 грн, parfum)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


ПарФея © 2019
Погода в Украине